Eğitim., Gelecek Eğitimde

Eğitim Teknolojilerinin Yıldızları ETZ’18 de Buluşuyor

Eğitim Teknolojileri Zirvesi 5.yaşını yılında eğitim teknolojilerinin yıldızlarını buluşturduğu bir zirve ile tekrar karşımızda. 3 Mart 2018 cumartesi günü Şişli Radisson BLUE Hotel’de gerçekleştirilecek olan zirveye eğitim teknolojileri konusunda bir çok uzman konuşmacı katılacak. Harmanlanmış öğrenme, siber güvenlik, oyun tabanlı öğrenme, geleceğin teknolojilerine bakış, giyilebilen teknolojiler gibi daha bir çok konunun ele alınacağı zirveye Işıl BOY ERGÜL ve ekibi ev sahipliği yapacak.

“Bu zirvenin hedefi, katılımcıları yeni eğitim yaklaşımları ve teknolojik yeniliklerden haberdar ederek onların bu alanlarda çeşitli uygulamalar deneyimlemelerini sağlamaktır.” diyen ETZ Koordinatörü Işıl BOY ERGÜL, “ilk duyan siz olun”, “geleceğe yön verin” ve “yeni bağlantılar kurun” temalarının bu zirveye katılmak için en önemli sebepler olduğunu vurguladı.

Zirve eğitimin bugününü ve geleceğini takip eden tüm eğitim kurumlarını, iş dünyasının çeşitli kesimlerini, medyayı ve öğrencileri bir araya getiriyor.

Zirve açılışında ziyaretçilerinizi “Light Balance” ekibinin süpriz görsel şöleni bekliyor.

 

Previous ArticleNext Article